Samenstelling raad voor maatschappelijk welzijn

Op deze pagina vind je de samenstelling van de raad voor maatschappelijk welzijn.

Samenstelling van de raad voor maatschappelijk welzijn

Tony Vermeire - CD&V 
burgemeester
burgemeester@lievegem.be

Kim Martens - CD&V
eerste schepen
kim.martens@lievegem.be

Freddy Haegeman - Open Vld
tweede schepen
freddy.haegeman@lievegem.be

Caroline Fredrick - CD&V
derde schepen
caroline.fredrick@lievegem.be

Chris De Wispelaere - CD&V
vierde schepen
chris.dewispelaere@lievegem.be

Gerrit Van Brabandt - Open Vld
vijfde schepen
gerrit.vanbrabandt@lievegem.be

Guy De Neve - Open Vld
zesde schepen
guy.deneve@lievegem.be

Jeroen Van Acker - CD&V
zevende schepen
jeroen.vanacker@lievegem.be

Hilde De Graeve - CD&V
achtste schepen en voorzitter van het bijzonder comité voor de sociale dienst
hilde.degraeve@lievegem.be

 

 

Nicholas Spinel - CD&V
voorzitter van de raad voor maatschappelijk welzijn
nicholas.spinel@lievegem.be

Martine Gyssels - CD&V
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
martine.gyssels@lievegem.be

Steven Lambert - CD&V
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
steven.lambert@lievegem.be

Ivan Goethals - CD&V
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
ivan.goethals@lievegem.be

Dirk Depoorter - CD&V
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
dirk.depoorter@lievegem.be

Tim Maenhout - CD&V
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
tim.maenhout@lievegem.be

Judith De Muynck - CD&V
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
judith.demuynck@lievegem.be

Marc Boterdaele - CD&V
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
marc.boterdaele@lievegem.be

 

Vincent Laroy - Open Vld
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
vincent.laroy@lievegem.be

Nik Braeckman - Open Vld
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
nik.braeckman@lievegem.be

Ann Boterdaele - Open Vld
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
ann.boterdaele@lievegem.be

 

Maikel Parmentier - N-VA
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
maikel.parmentier@lievegem.be

Wouter De Muynck - N-VA
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
wouter.demuynck@lievegem.be

Steven Van Gansbeke - N-VA
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
steven.vangansbeke@lievegem.be

Didier Garré - N-VA
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
didier.garre@lievegem.be

 

Peter Cousaert - Groen
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
peter.cousaert@lievegem.be

Annemie De Bie - Groen
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
annemie.debie@lievegem.be

Wout Bonroy - Groen
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
wout.bonroy@lievegem.be

 

Jurgen Blomme - Sp.a plus
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
jurgen.blomme@lievegem.be 

Patrick Dossche - Sp.a plus
lid van de raad van maatschappelijk welzijn
patrick.dossche@lievegem.be