Samenstelling gemeenteraad

Op deze pagina vind je de samenstelling van de gemeenteraad.

Samenstelling van de gemeenteraad

Tony Vermeire - CD&V 
burgemeester
burgemeester@lievegem.be

Kim Martens - CD&V
eerste schepen
kim.martens@lievegem.be

Freddy Haegeman - Open Vld
tweede schepen
freddy.haegeman@lievegem.be

Caroline Fredrick - CD&V
derde schepen
caroline.fredrick@lievegem.be

Chris De Wispelaere - CD&V
vierde schepen
chris.dewispelaere@lievegem.be

Gerrit Van Brabandt - Open Vld
vijfde schepen
gerrit.vanbrabandt@lievegem.be

Guy De Neve - Open Vld
zesde schepen
guy.deneve@lievegem.be

Jeroen Van Acker - CD&V
zevende schepen
jeroen.vanacker@lievegem.be

Hilde De Graeve - CD&V
achtste schepen en voorzitter van het bijzonder comité voor de sociale dienst
hilde.degraeve@lievegem.be

 

 

Nicholas Spinel - CD&V
Voorzitter gemeenteraad
nicholas.spinel@lievegem.be

Martine Gyssels - CD&V
gemeenteraadslid
martine.gyssels@lievegem.be

Steven Lambert - CD&V
gemeenteraadslid
steven.lambert@lievegem.be

Ivan Goethals - CD&V
gemeenteraadslid
ivan.goethals@lievegem.be

Dirk Depoorter - CD&V
gemeenteraadslid
dirk.depoorter@lievegem.be

Tim Maenhout - CD&V
gemeenteraadslid
tim.maenhout@lievegem.be

Judith De Muynck - CD&V
gemeenteraadslid
judith.demuynck@lievegem.be

Marc Boterdaele - CD&V
gemeenteraadslid
marc.boterdaele@lievegem.be

 

Vincent Laroy - Open Vld
gemeenteraadslid
vincent.laroy@lievegem.be

Nik Braeckman - Open Vld
gemeenteraadslid
nik.braeckman@lievegem.be

Ann Boterdaele - Open Vld
gemeenteraadslid
ann.boterdaele@lievegem.be

 

Maikel Parmentier - N-VA
gemeenteraadslid
maikel.parmentier@lievegem.be

Wouter De Muynck - N-VA
gemeenteraadslid
wouter.demuynck@lievegem.be

Steven Van Gansbeke - N-VA
gemeenteraadslid
steven.vangansbeke@lievegem.be

Didier Garré - N-VA
gemeenteraadslid
didier.garre@lievegem.be

 

Peter Cousaert - Groen
gemeenteraadslid
peter.cousaert@lievegem.be

Annemie De Bie - Groen
gemeenteraadslid
annemie.debie@lievegem.be

Wout Bonroy - Groen
gemeenteraadslid
wout.bonroy@lievegem.be

 

Patrick Dossche - Sp.a plus
gemeenteraadslid
patrick.dossche@lievegem.be

 

Jurgen Blomme - Onafhankelijk raadslid
gemeenteraadslid
jurgen.blomme@lievegem.be