Sportverenigingen

Overzicht sportverenigingen

  Naam verenigingWebsite verenigingContactpersoonEmailadres 1Emailadres 2Vaste telefoonMobiel telefoon
 
1AtletiekACME kern Zomergem (atletiekclub meetjesland)www.acmeetjesland.beEls Pierets elspierets@hotmail.com  0474 73 68 64
2BadmintonBadlove Badmintonclub Lovendegemwww.badlove.beDossche Mario mario.dossche@telenet.be  0487 46 57 88 
3BadmintonBadmintonclub Waarschootwww.bcwaarschoot.beTim Lippensbcwaarschoot@gmail.com  0495 73 48 16
4BadmintonBadmintonclub ZBC Net boys  chr.dauwens@telenet.be 09 372 88 23 
5BadmintonGSFvzw Badmintonclub Seebe Toese De Coene Andreandre.de.coene@telenet.beandre.de.coene@telenet.be09 282 63 29 
6BiljartBC De Kasteeldreef Piet Rodtspiet.rodts@telenet.bevandevelde.marc@telenet.be 0495 20 32 78
7BowlingBowlingclub Euro-City Filip Coussementmasterliebe@hotmail.com  0477 26 69 50
8CurvebowlShort Mat Bowls Club Den Boer  Gaston Kemel (Secretaris)gaston.kemel@telenet.be   
9DamesturnenDames-turnkring jong maar moedig Cecilia De Backer  09 378 48 27 
10DamesturnenVFT Figuurtraining Anne-Marie De Zutterdzannemarie@gmail.bejeaninedemeyer15@gmail.com 0497 53 86 72
11DuikenDivingclub Sea-Explorerswww.sea-explorers.beSteven & Raf Haenebalckesteven@sea-explorers.beraf@sea-explorers.be 0495 58 62 55
12DuikenDuikclub Seals Tim Mannaertsrudi.clincke@vrt.beduikclubseals@gmail.com  
13DuikenDuikteam Medusa Kevin Gardedieukevin.gardedieu@telenet.be  0472 23 34 02
14DuivensportLaat de nieuwe reizigers vliegen Daniël Couckecoucke.daniel@skynet.be 09 377 31 82 
15DuivensportRecht voor iedereen      
16FitnessMedifit-Waarschootwww.medifit-waarschoot.beMartine Van der Stedeinfo@medifit-waarschoot.be   
17GymnastiekGymclub Waarschootwww.gymclubwaarschoot.beLien D’hontgymclubwaarschoot@hotmail.com  0494 67 65 07
18JoggenJoggingclub Waarschoot Roegiers Eric Eric.roegiers@skynet.be 050 71 01 64 0497 85 23 82
19JoggenRunningmates Lovendegem  Nadine Ballegeerpatj1@telenet.bekoen.spincemaille@telenet.be09 372 87 84 
20JudoJudoclub Jigoro Kwai Jessie Van Verdegemgivarco.jessie@gmail.com  0497 20 33 58
21KarateKarate club Kurai –Do www.kuraido.bePiet Smessaert pietsmessaert@gmail.com  0474 55 05 65
22KarateKarateclub  Waarschoot & Lovendegemwww.Funakoshi-lievegem.beFranky De Reufdereu@skynet.be    09 377 76 20 
23KrulbolBolders club, Krulbollen De sportvrienden  Etienne Arensetiennearens49@gmail.com  0496 11 52 78 
24KrulbolBolders Blijf Jong Daniël De Schuyter  09 372 67 46 
25KrulbolVijverhof Maryn Lippensmarijnlippens@hotmail.be 09 377 92 76 
26KrulbolLovendegemse Krulbolders Etienne Daneels etienne.daneels.baute@skynet.be   0476 46 66 41
27MinivoetbalMVC Vins De La Lune Loïc Lesaffre mvcvinsdelalune@gmail 09 335 80 310475 43 89 64
28MinivoetbalNie Geweune  Lieven Clinckelievenclincke_zom@hotmail.com  0495 90 71 79
29MinivoetbalKBC Goethals-De Smet Veteranen Pascal Heylensglazenwasserij.bribo@gmail.comivangoethals1@gmail.com 0477 23 12 41
30MinivoetbalMinivoetbalkern Lovendegem Wim Ghoriswim.ghoris@skynet.bejoris.wieme@gmail.com 0495 51 57 96
31MinivoetbalMinivoetbal VMF Kern Zomergem Philippe Van de Veirephilippevdv23@gmail.com  0473 76 99 44
32MinivoetbalReal Samba Ronsele David Vervynckdavid.vervynck@telenet.be   
33MTBMTBFUN4KIDSwww.mtbfun4kids.beStefanie Landuytmtbfun4kids@gmail.com  0474 681 303
34PetanquePC de vriendenkring Ignace PauwelsIgnace.pauwels@gmail.com 09 372 68 32 
35PetanquePetanque club De Vrienden 55+ Henk Dierickxhenk.dierickx@telenet.be 09 372 42 930476 95 95 55
36PetanquePetanqueclub Vinderhoute vzwpetanqueclubvinderhoute.wordpress.comEric De Wulfpcvinderhoute@hotmail.com  0473 59 5285
37RuitersportLandelijke Rijvereniging Zomergem(Enkel facebookpagina)Marijke Turrekensm.turrekens@telenet.be      09 374 09 080495 433 422 
38RuitersportLRV Waarschoot - Ruitervereniging en Ponyclubhttp://www.lrvwaarschoot.be/ Gudrun Berlizeinfo@jdwbouw.be lrvwaarschoot@gmail.com 0495 240 379
39RunningWe All Love Running Olivier Verhaegeinfo@weallloverunning.be  0468 22 04 18
40SchakenWaarschootse Schaakvrienden (WSV)https://schaakclublievegem.beDirk BockaertBockiechess@yahoo.com  0498 21 28 25
41SchietsportDerby Schutters vzwwww.derbyschutters.beDaniël Creëlvoorzitter@derbyschutters.be  0476 30 94 57
42SeniorensportOkra Sport Zomergem Jacqueline Willejacquelinewille@hotmail.com  0474 71 15 97
43SeniorensportOkra Sport Oostwinkel Jozef Van Oostjozefvanoost@gmail.com 09 378 12 58 
44SeniorensportOkra Sport Waarschoot Franky De Viscarinevanderstede@outlook.com 09 378 55 05 
45TafeltennisTTC Zomergemwww.ttczomergem.beMichael Versprillemieleann@hotmail.com  0478 38 81 94
46TafeltennisTTC Speedy Robert Van Heckef.van.hecke@skynet.be 09 377 85 53 
47TennisTC Lovendegem vzwwwwtclovendegem.beJacques Petereyns jacques.petereyns@tclovendegem.beinfo@tclovendegem.be  
48TennisTC Orbis vzw Waarschootwww.tcorbis.beSecretaris: Lut Goossens                                    goossenslut@gmail.commarleen.moentjens@skynet.be  
    Voorzitter: Marleen Moentjens    
49TennisTCZ Zomergem Jeanine Vandevelde ronny.bonne@pandora.be 09 372 55 83 
50Thai boxTK gymTK gym groep facebookTim Kastouritimkastourigmail.com   
51TriatlonDriekant Triatlon Team Lovendegem Pascal Huyspascal.huys@pandora.bechristel.dhaenens@telenet.be 0476 75 92 56
52Ultimate FrisbeeLievegem Frisbee Team vzwwww.lift-it-up.orgLukas Wittevrongelinfo@lift-it-up.org   
53VissenDe Lievegemse Snoekvissers  Dirk De Baeredirk.debaere@skynet.be 09 372 52 92    0478 34 90 74
54VissenMeetjeslandse Lijnvissers Luc Dobbelaereluc.dobbelaere2@telenet.be   
55VissenVissersclub Even Geduld Lovendegem Jean-Pierre Verhaegejean-pierre.verhaege@telenet.be  0475 94 23 59
56VoetbalFc De Ploeg Kurt De Clercq fcdeploeg@hotmail.com   
57VoetbalFC Metro Lieven Clinckelievenclincke_zom@hotmail.com  0495 90 71 79
58VoetbalKSK De jeugd Lovendegemwww.ksklovendegem.beHoofdbestuur: Luc De Paepelucdepaepe2@skynet.bejeugdinfo@ksklovendegem.be   
    Jeugdbestuur: Carl Van De Voorde     
59VoetbalSK Vinderhoute  Hugues Van Doornehugues.vandoorne@gmail.com  0491 25 25 03
60VoetbalFC Lovendegem Benjamin Sergeantbenneke_1@hotmail.combjorn.sergeant@gmail.com 0475 86 30 75
61VoetbalKFAC Waarschoot Raphael Termontraphael.termont@skynet.bechristiaan.van.holderbeke@belgacom.be09 377 09 12 
62VoetbalKVV Zomergem Carlo Mattheeuwcarlo.mattheeuws@crelan.be   
63Voetbal VK Flamingo's Stephane Nottestephane.notte@telenet.be 09 253 88 400476 39 48 08
64VolleybalVolleybal VV ZOEM Jan Laplassejan.laplasse@telenet.be  0485 70 25 34
65VolleybalVolley Unizo Johan De Zutterjohan.de.zutter@skynet.bePeggy.b@telenet.be 0497 66 34 16
66Volleybal Hot Birds Lieven Clinckelievenclincke_zom@hotmail.com  0495 90 71 79
67Volleybal Hot Pants Sara Van Herreweghesara.vanherreweghe@outlook.com  0472 09 64 10
68Volleybal VC Toesjee VZWhttps://vctoesjee.wordpress.comStijn Lernoutinfo.vttoesjee@gmail.com    
69Volleybal Volleybalclub Argos Waarschoothttps://www.argoswaarschoot.be/Pascal De Koninck   0477 58 49 06
70Volleybal Volleybalclub Dynamo Zovoc Lievegemwww.dynamozovoc.beWouter De ClercqSportief@dynamozovoc.be  0473 78 38 50
     secretariaat@dynamozovoc.be   
71WandelenWandelclub de marchmannekes Waarschoot Ivan Van Laereivan.vanlaere@skynet.be  0495 47 10 23
72WandelenWandelclub Reigerstappers Vinderhoute vzw https://www.reigerstappers.be Roos Demey roos.demey@telenet.be  09 372 94 72 0494 93 04 12
73WielertoerismeKon.wielerclub ”De Sportvrienden” Zomergem Willy Kerssewilly.kersse@skynet.be 09 372 67 420496 25 46 99
74WielertoerismeSV Zomergemsvzomergem.beChris De Nevevoorzitter@svzomergem.be   0496 05 88 65
75WielrennenLovebikers Patrick Janssenspatj1@telenet.be  0477 23 38 51
76WielrennenWTC de ratjeshttps://sites.google.com/site/wtcderatjes/Wilfried Moenswtc.de.ratjes@telenet.be   
77WielrennenWTC Lovendegemhttp://users.telenet.be/WTClovendegemJo Van Waeleghem jo.vanwaeleghem@skynet.be 09 372 68 40 
78ZelfverdedigingBody, Mind and Dedence Luc De Blockbodyminddefence@gmail.com 09 335 80 310495 89 34 91
79ZwemmenDe Dolfijnen Zwemclub Zomergem (DDZZ)www.ddzz.beLeen Van de Veldeddzz@telenet.be